Kompletní výsledky II. ročníku Memoriálu Ludvíka Daňka

Stadion AC v Turnově, 21. května 2000

(neoficiální výsledky)

Muži

100m 1.rozběh
1. Roman Zubek Dukla Praha 10.68
2. Jiří Vojtík Olymp Praha 10.90
3. Martin Morkes Dukla Praha 10.99
4. Jiří Kuntoš Olymp Praha 11.07
5. Jiří Kmínek Dukla Praha 11.15
6. Jiří Kaucký AC Turnov 11.62
NP = Marek Hvížďala Dv. Králové
NP = Jiří Žižka Slovan Liberec
100m 2.rozběh
1. Radek Řechka USK Praha 10.80
2. Tomáš Černý AC Turnov 10.89
3. Jan Kritzbach Dukla Praha 10.92
4. Pavel Loučka AC Pardubice 10.94
5. Martin Bohman Slavia Praha 10.98
6. Jaroslav Černý Dukla Praha 11.34
7. Roman Málek Česká Lípa 11.83
8. Pavel Koudelka Česká Lípa 11.94
100m 3.rozběh
1. Jiří Birnbaum 10.62
2. Vít Havlíček Plzeň 10.72
3. Pavel Rada Dukla Praha 10.79
NP = Tomáš Vávra Olymp Praha
NP = Jan Vlačiha AC Turnov
NP = Štěpán Janáček Dukla Praha
NP = Petr Krejčí Olymp Praha
NP = Michal Dorazil Olymp Praha
100m finále A
1. Roman Zubek Dukla Praha 10.63
2. Radek Řechka USK Praha 10.78
3. Tomáš Černý AC Turnov 10.86
4= Jiří Vojtík Olymp Praha 10.97
4= Jan Kritzbach Dukla Praha 10.97
6. Pavel Loučka AC Pardubice 11.16
NP = Vít Havlíček Plzeň
NP = Jiří Birnbaum
100m finále B
1. Martin Bohman SK Slavia 11.08
2. Jaroslav Černý Dukla Praha 11.22
3. Petr Krejčí Olymp Praha 11.33
4. Jan Vlačiha AC Turnov 11.33
5. Tomáš Vávra Olymp Praha 11.45
NP = Michal Dorazil Olymp Praha
NP = Jiří Kaucký AC Turnov
NP = Roman Málek Česká Lípa
400m 1.běh
1. Jan Hanzl Olymp Praha 47.63
2. Filip Klvaňa Mor. Sl. Brno 47.68
3. Martin Braniš Olymp Praha 48.46
4. Václav Bláha Slavia Praha 48.70
5. Pavel Soukup USK Praha 49.05
NP . Karel Bláha Dukla Praha
400m 2.běh
1. Petr Šrapatka Slavia Praha 49.40
2. Jan Přibáň Plzeň 50.60
3. Milan Kohout Slovan Liberec 51.36
NP = Jiří Kmínek Dukla Praha
NP = Martin Morkes Dukla Praha
400m 3.běh
1. Jaroslav Čech Most 50.49
2. Jiří Navratík Olymp Praha 50.79
3. František Landa Slovan Liberec 50.87
4. Petr Krejčí Olymp Praha 51.79
NP . Jiří Vondřejc Nové Město
400m 4.běh
1. Pavel Koudelka Česká Lípa 51.22
2. Zdeněk Bílek Slovan Liberec 53.81
3. David Novák Slovan Liberec 54.49
4. Jiří Ježek Slovan Liberec 55.50
NP . Jan Vondřejc Nové Město
800m 1.běh
1. Michal Šneberger Dukla Praha 1:50.23
2. Martin Hodík Dukla Praha 1:51.04
3. Ondřej Holub Olymp Praha 1:52.01
4. Martin Janouch Čes. Budějovice 1:55.02
NP = Stanislav Tábor Dukla Praha
NP = Martin Donát Dukla Praha
800m 2.běh
1. Pavel Tomíček Olymp Praha 1:56.32
2. Vlastik Šebrle AC Turnov 1:56.52
3. Michal Kunrt Praha 4 1:57.04
4. Jiří Lemečka Praha 4 1:58.37
5. Tomáš Procházka USK Praha 1:59.08
NP . Petr Kropka Liaz Jablonec
800m 3.běh
1. Jiří Znojemský Slovan Liberec 1:59.10
2. Jan Šebelka Slovan Liberec 1:59.34
3. Dušan Podroušek Slovan Liberec 2:00.75
4. Jakub Brynda Olymp Praha 2:01.52
5. Vojtěch Šrejber Mladá Boleslav 2:04.57
800m 4.běh
1. Miroslav Hanke Mladá Boleslav 2:01.75
2. Mateus Rebenda Zlotoryja 2:03.71
3. Ladislav Burík Olymp Praha 2:11.26
4. Mechal Wegrzyn Zlotoryja 2:11.71
1500m
1. Tomáš Krutský Slovan Liberec 3:47.42
2. Kim Gotfredsen Kodaň 3:53.15
3. Radek Adamičko AC Turnov 3:55.23
4. Milan Uchytil TF Pardubice 3:56.42
5. Petr Pícha AC Turnov 3:56.56
6. Vojtěch Koudelka Ml. Boleslav 3:57.93
7. Jindřich Tučan Praha 4 4:07.25
8. Dalibor Bartoš Liaz Jablonec 4:09.83
9. Jakub Rajm AC Turnov 4:21.70
NP . Michal Wergzyn Zlotoryja
5000m
1. Lubomír Pokorný Dukla Praha 14:22.60
2. Aleš Drahoňovský AC Turnov 14:28.12
3. Michal Vokolek AC Pardubice 15:00.43
4. Jan Balcar AC Turnov 15:19.60
5. Michal Balcar AC Turnov 15:24.21
6. Vojtěch Chalupka AC Turnov 16:25.27
7. Rudolf Cogan Nová Paka 17:25.15
NP . Jan Tlustý Kladno
110m př.
1. Tomáš Dvořák Dukla Praha 14.07
2. Jan Poděbradský Dukla Praha 14.33
3. Pavel Loučka AC Pardubice 14.89
4. Jaroslav Černý Dukla Praha 14.96
5. Tomáš Vávra Olymp Praha 15.00
6. Michal Dorazil Olymp Praha 15.55
7. Vít Zákoucký Dukla Praha 15.97
400m př. 1.běh
1. Josef Rous Dukla Praha 51.09
2. Michal Uhlík Slavia Praha 52.37
3. Radek Černý Mladá Boleslav 52.71
4. Petr Habásko AC Turnov 53.12
5. Radek Vinš Slavia Praha 56.47
400m př. 2.běh
1. Jaroslav Teplý Litomyšl 53.55
2. Pavel Kolajta Olymp Praha 54.60
3. Tomáš Douběta Slavia Praha 57.71
4. Marek Engel Most 1:00.54
dálka
1. Tomáš Votava Olymp Praha 735
2. Radek Vltavský Dukla Praha 717
3. Jakub Studený Olymp Praha 693
4. Ivan Anissimov Petrohrad 692
5. Jiří Navratík Olymp Praha 681
6. Jan Vlačiha AC Turnov 654
7. Marek Hvížďala Dv. Králové 627
výška
1. Jan Janků Liaz Jablonec 221
2. Tomáš Kroulík TF Pardubice 210
3. Petr Souček Bílina 205
4. Petr Žbel Dukla Praha 205
5. Vojtěch Černý Slovan Liberec 190
NP = Pavel Vaníček AC Turnov
NP = Jiří Křehula Mor. Sl. Brno
NP = Jaroslav Kalabza Dukla Praha
tyč
1. Adam Ptáček Dukla Praha 550
2. Petr Špaček USK Praha 540
3. Pavel Stošek Slavia Praha 500
4. Aleš Hončl USK Praha 500
5. Jan Poděbradský Dukla Praha 460
6. Petr Víšek Liaz Jablonec 460
7. Milan Kohout Slovan Liberec 460
8. Vít Zákoucký Dukla Praha 440
9. Tomáš Dvořák Dukla Praha 440
NF . Kamil Damašek Dukla Praha 0
trojskok
1. Radek Vltavský Dukla Praha 15.16
2. Martin Sýkora Bílina 15.04
3. Tomáš Cholenský Olymp Praha 14.92
4. Jan Vlačiha AC Turnov 13.89
NF . Roman Málek Česká Lípa
koule
1. Miroslav Menc Dukla Praha 20.49
2. Josef Rosůlek Olymp Praha 18.40
3. Antonín Žalský AC Turnov 17.05
4. Jan Poděbradský Dukla Praha 15.00
5. Miroslav Rucký Liaz Jablonec 13.93
NP = Michal Žižka Mor. Sl. Brno
NP = Kamil Damašek Dukla Praha
oštěp
1. Miroslav Guzdek Dukla Praha 76.77
2. Jan Navara Dukla Praha 73.18
3. Patrick Landmesser Nové Město 69.71
4. Jan Soumar Dukla Praha 67.21
5. Jan Svatoš . Slavia Praha 65.85
6. Tomáš Dvořák Dukla Praha 64.61
7. Vladimír Nováček Olymp Praha 63.88
8. Marian Gilar TF Pardubice 63.81
9. Tomáš Lukawski Zlotoryja 58.35
10. Miroslav Rucký Liaz Jablonec 55.87
NP . Vladimír Letáček AC Turnov
disk
1. Virgilius Alekna Litva 68.60
2. Lars Riedel SNR 65.10
3. Jurgen Schult SNR 64.28
4. Libor Malina Olymp Praha 61.42
5. Andreas Seelig SNR 59.79
6. Libor Racek Sparta Praha 53.69
7. Tomáš Dvořák Dukla Praha 50.28
8. Pavel Procházka AC Turnov 49.88
9. Adam Doležal Olymp Praha 49.78
NP = Milan Brzek Ústí n.O.
NP = Petr Stehlík Dukla Praha

Ženy

100m 1.běh
1. Jana Hajná Liaz Jablonec 12.20
2. Markéta Pernická Vítkovice 12.24
3. Kristýna Šubrtová Olymp Praha 12.42
4. Štěpánka Loučková AFK Pardubice 12.51
5. Veronika Plesarová Jičín 13.19
100m 2.běh
1. Lenka Ostravská USK Praha 12.41
2. Michaela Kupcová Liaz Jablonec 12.70
3. Dana Pomališová Slovan Liberec 13.36
4. Anna Wasik Zlotoryja 14.52
100m finále
1. Jana Hajná Liaz Jablonec 12.23
2. Markéta Pernická Vítkovice 12.30
3. Kristýna Šubrtová Olymp Praha 12.40
4. Štěpánka Loučková AFK Pardubice 12.64
5. Michaela Kupcová Liaz Jablonec 12.88
NP = Veronika Plesarová Jičín
NP = Lenka Ostravská USK Praha
NP = Dana Pomališová Slovan Liberec
400m 1.běh
1. Eva Folnerová Vítkovice 55.15
2. Michaela Nová . Liaz Jablonec 57.42
3. Kristína Řešátková USK Praha 59.47
4. Šárka Horsáková Slavia Praha 1:00.02
5. Kristýna Šubrtová Olymp Praha 1:01.84
6. Jarmila Babilonská Bílina 1:04.22
400m 2.běh
1. Adéla Hedvičáková AC Pardubice 58.75
2. Ester Tchiedelová AC Pardubice 59.15
3. Martina Antošová USK Praha 59.17
4. Jana Kalvasová Česká Lípa 1:03.93
800m 1.běh
1. Michaela Nová Liaz Jablonec 2:13.54
2. Šárka Horsáková Slavia Praha 2:14.15
3. Zdena Puková Ml. Boleslav 2:15.02
4. Jana Soumarová Ml. Boleslav 2:22.58
5. Lucie Mullerová Slovan Liberec 2:24.31
800m 2.běh
1. Jana Kalvasová Česká Lípa 2:26.24
2. Simona Jiřičková AC Turnov 2:27.51
3. Michaela Musilová Praha 2:28.89
4. Adéla Ondřejová Jičín 2:34.62
100m př.
1. Magdalena Nedvědová Olymp Praha 14.21
2. Eva Šafaříková Olymp Praha 15.04
3. Petra Šindelářová Jičín 15.13
NF . Šárka Beránková Olymp Praha
400m př.
1. Dagmar Votočková Slavia Praha 59.83
2. Martina Blažková Slavia Praha 1:00.42
3. Petra Hlavatá Olymp Praha 1:01.20
4. Petra Drahoňovská Slovan Liberec 1:01.95
5. Iva Skorecká Slavia Praha 1:02.06
6. Lenka Šťastná AC Turnov 1:03.78
NP . Alena Mašková AC Pardubice
dálka
1. Šárka Beránková Olymp Praha 598
2. Štěpánka Loučková AFK Pardubice 559
3. Beata Janus Zlotoryja 482
4. Anna Antonowicz Zlotoryja 457
NP . Kateřina Harbalová Most
výška
1. Petra Šindelářová Jičín 174
2. Lenka Holová Slovan Liberec 160
trojskok
1. Magdalena Nedvědová Olymp Praha 12.97
2. Jaroslava Neumanová Sparta Praha 12.21
NP . Kateřina Hrabalová Most
tyč
1. Daniela Bártová Dukla Praha 422
2. Kateřina Baďurová USK Praha 400
3. Michaela Boulová USK Praha 360
4. Lucie Šorejsová AC Pardubice 360
koule
1. Zdeňka Šilhavá Olymp Praha 16.58
2. Lucie Vrbenská Olymp Praha 15.41
3. Jitka Svatošová AFK Pardubice 14.51
4. Kateřina Žofková Bílina 11.40